9 Reply to “ Nuk Duron Kjo Zemra - Rushan Bexheti - Ky Qutet Pa Ty (Cassette) ”

  1. Reforma zgjedhore është kusht kyç që të fillojnë negociatat. Pa këtë kusht Shqipëria nuk mund të fillojë konferencën e parë ndërqeveritare. Ky si kusht do përmbushur patjetër ndaj duhet bërë patjetër. Ne kemi parë disa propozime shtesë për kodin zgjedhor këto nuk janë pjesë e rekomandimit të OSBE-ODHIR-it.
  2. Pyetje: Jam 21 vjeçare, jam e martuar qe 2 vjet dhe e kam një djalë. Por kam probleme me burrin gjithmonë. S’ka ditë që nuk përlahemi. Bash kur është më së miri unë prapë përlahem me të. S’di çka u bë. Shpesh mendoj të ndahem prej tij por nuk .
  3. (P.S ky pseudoaktor duhet me qenë non grata) Arben R: Ky person dhe gjoja-shfaqjet e tij janë një palaçollëk i turpshëm, një denigrim i gruas duke i përmendur alternativa të turpshme vetëm se është grua. Ky mitoman i pagdhendur nuk plotëson kriteret minimale të formimit për të dalë para publikut me tema të ndjeshme si kjo.
  4. Nov 28,  · Nuk e di kush e ka dizenjuar këtë lule në këtë pjesë të fustanit, por nuk ka qenë ide e mirë. Më mirë po zgjidh një ekuacion sesa të gjej katin që dua të ngjitem. Kjo ideja është brilante! Ju lutem mos bëni provë të ecni në këtë mënyrë për të mirën tuaj ua them! Epo vazhdojmë tek fotoja tjetër më mirë.
  5. Nuk është në rregull, sepse e kemi kuptuar vonë që i kishe bërë këto fyerje. Se për besë nuk kishe shpëtuar kaq lehtë në qoftë se të kishim dëgjuar Për besë po ta jap fjalën shyqyr Zotit që nuk të kam dëgjuar, qat gazin lotsjellës në gojë ta kisha shti, tjetër sen s’kisha mundur me bë ”, i tha Millaku Veseli.
  6. Jom nje Nanë 33 vjeqare jetoj ne Perendim nane e dy fmive me burrin e kem kalu mir po prej tri vite qe burri ka qen vetem ne Kosov te famija vet ai k ndryshuar totalisht si ne mardhonje si ne respekt me nxen mu si te pa vler osht per tu habitur pse ky ndryshim i madh nuk flen me mua, un jom nje nane qe punoj ne oret te pasdites dhe kur vi ai i.
  7. Nuk është larg shtatori dhe do shohësh se çfarë katastrofe është “Qemal Stafa” që është e pariparueshme. Të marrësh një stadium ta bësh qendër tregtare, hoteliere, me një stadium të vogël ku kjo pjesa vjen 80% të investimit dhe ky të ishte stadiumi kombëtar i joni dhe të eliminosh pistën olimpike.
  8. Kosova inaguron sot Autostradën “Arbën Xhaferri”, e cila e lidh atë me Maqedoninë e Veriut. Kjo ceremoni ka bërë që qeveria e Kosovës të ftojë një numër të madh liderësh të rajonit. Ftesës i janë përgjigjur mjaft prej tyre, por jo Edi Rama. Ky i fundit zgjodhi të bënte një takim për plaformën shqipëriaqëerinquigabilltalnalifeedtiasangoa.coinfo sot [ ].
  9. Taulant Seferi nuk u grumbullua nga Panuçi, sa i përket dy takimeve që kombëtarja shqiptare do të zhvillojë për kualifikueset e Europianit. Por ndryshe nga më parë, ky futbollist nuk mund të luajë as për Shpresat, pasi e ka mbushur moshën dhe nuk i lejohet një gjë e tillë. Nëse më parë keni dëgjuar për.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *